MÖBLER / Soffor / Soffa 15307472
nr 1530 7472
Soffa
Karl Johan, 1800-tal. Längd: 227 cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
måndag 27 mars 2023
kl 20:48:15
Karl Johanstil/Empir
Senempiren
Soffa
Kondition: slitage
nr 1530 7472
Soffa
Kondition: slitage
Utrop: | 1.000 kr |
måndag 27 mars 2023 |
Karl Johanstil/Empir
Senempiren
Senempiren